O NAS

Poznaj zespół

Dariusz Płaksa

Pomysłodawca MINT, Kierownik projektu – posiada wykształcenie humanistyczne, mgr filozofii UW, ponad 21 letnie doświadczenie zawodowe.

Przygotowywanie prognoz sprzedażowych, szkolenia m.in. z zakresu profili psychologicznych, budowanie długoterminowych relacji. Współpraca managerska z topowymi dostawcami IT, zdolności przywódcze, empatia, umiejętność współpracy w zespole, motywowanie, negocjacje handlowe, wdrażanie założeń budżetowych. Cechuje go także myślenie strategiczne oraz optymistyczne podejście do zleconych zadań. W projekcie Mint odpowiedzialny za zespół i jego motywację oraz wyznaczanie strategii działania nowego portalu i aplikacji skierowanej dla osób 50+.

Milena Filippowicz

Współtwórca MINT, psycholog oraz psychoterapeutka poznawczo-behawioralna.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa w rożnego rodzaju instytucjach państwowych oraz ośrodkach i szpitalach psychiatrycznych. Od kilku lat zajmuje się także prowadzeniem psychoterapii oraz grupowych warsztatów rozwojowych.

Pracuje terapeutycznie w nurcie CBT z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, którzy doświadczają trudności w różnych aspektach swojego życia. Pomaga uporać się z problemami w relacjach z innymi ludźmi, a także poradzić sobie z takimi trudnościami.

Anna Mazurek

W zespole MINT odpowiedzialna za rozwój portalu, publikacje i tworzenie artykułów oraz podcastów. Wierzy, że aktywność oraz stały rozwój są podstawą dobrego samopoczucia i życia w zgodzie z samym sobą. Właśnie to będzie się starała przekazać wszystkim uczestnikom społeczności MINT.

Z wykształcenia marketingowiec, z zamiłowania wokalistka. Od kilkunastu lat solistka w jednym z największych gospelowych chórów w Polsce. Kilkunastoletnie doświadczenie, zdobyte w międzynarodowych korporacjach, pozwoliło jej na rozpoczęcie działalności jako managerki artystycznej. Z kolei serce społeczniczki skierowało do organizacji pozarządowych, gdzie od wielu lat koordynuje pracę biura i realizację przeróżnych projektów. Prywatnie wielka entuzjastka aktywnego spędzania czasu: narty, żagle, jazda konna – tak odpoczywa i ładuje akumulatory.

Napisz do nas:

portal@mintmint.pl